Au cercle des chenes - Aquitaine - Auradou

Chambres D'hôtes  Au cercle des chenes

( 9.0 )


Algemene Informatie

Type:
Chambres D'hôtes
Aantal:
4
Tarieven :
Vanaf 35 € per persoon inclusief ontbijt
Informatie :
 Honden toegelaten ( hondvriendelijk )
 Ideaal om te fietsen ( fietsvriendelijk logies )
 Ideaal om te wandelen ( wandelvriendelijk logies )
 Logeren bij Belgen
 Mogelijkheid tot wassen en drogen kleding
 Zwembad
 Table d'hôtes (HP)
 Supermarkt in de buurt
 Dichtbij Bos
 Roken niet toegelaten
 Rustig gelegen
 Kindvriendelijk
 Afgesloten plaats voor fiets
 Afgesloten plaats voor motor
 Gratis internet (Wifi)
Overige :

Aan de zuidkant van het huis ligt het verwarmde chloorvrije zwembad (12x6m) met een prachtig zonneterras waar u kan genieten van een lekker glaasje plaatselijke wijn. Natuurlijk zijn er ook schaduwrijk plekjes in de tuin van 1.5ha om in één van de ligstoelen te luisteren naar de stilte. En wat dacht u van een picknick, ‘s middags, temidden van onze “cirkel van eikenbomen”?

Ook op culinair gebied zult u hier zeker aan uw trekken komen. 's Morgens serveren wij u een uitgebreid ontbijt op het prachtige terras of in de gezellige eetkamer met open haard. 's Avonds kan u proeven van de plaatselijke specialiteiten tijdens de “table d’hôtes”. Magret en confit de canard, foie gras, pruneaux d’Agen, het zijn maar een paar voorbeelden van de rijke keuken van “le sud-ouest”. De wijnliefhebbers kunnen terecht bij onze plaatselijke wijnboer om er te proeven van een “Côtes des Oliviers”, maar ook de Cahors- Bergerac en Bordeauxwijnen kan u van hieruit gaan ontdekken.

Rudy en Myriam heten u alvast van harte welkom in "Au Cercle des Chênes"

Extra foto's van Chambres D'Hotes Au cercle des chenes

Het weer in Auradou

 
 
Bekeken 4743 keer
Omschrijving :  
Tussen de glooiende heuvels met zonnebloemvelden en pruimenboomgaarden, op de grens van Aquitaine en Midi-Pyrenées, ligt het departement Lot & Garonne. Hier verwelkomen wij u graag in ons “maison en pierres apparentes”dat we restaureerden tot een charmante chambres d’hôtes met vier gastenkamers. Alle kamers zijn sfeervol en uniek ingericht en hebben elk een eigen badkamer. Twee van deze kamers zijn ruime familiekamers waar u met 4 tot 5 personen kan verblijven.


  Kader (9.6) Service (8.9)
9.0
(9 beoordelingen)
Lees hier het gastenboek
  Comfort (8.9) Hygiene (8.7)
  Ontvangst (8.9) Prijs/Kwaliteit (9.1)


Laat hier weten wat u van deze accomodatie vond



Contactgegevens

de Ruijter Rudy & Myriam

47140  Auradou, 
Aquitaine - frankrijk
Telefoon : 0033 5 53490198
Website : www.aucercledeschenes.com


>> RESERVEER / CONTACTEER

 

Gaat u deze accomodatie contacteren?     Vertel er dan zeker bij dat u hen via Charmelogies.com hebt gevonden!  



Doe eens een B&B aan de Belgische kust. Klik hier