El Molino de Las Tablas heeft 5 volledig uitgeruste tweepersoonskamers. Alle kamers zijn voorzien van een badkamer met douche, lavabo en toilet. In alle ruimten van El Molino is airco en verwarming aanwezig.
Bij het gastenverblijf is een ommuurde patio met openlucht keuken, koelkast, microgolfoven en een barbecue. Daarnaast zijn er diverse terrassen om rustig te genieten van de gezonde buitenlucht.
Aan het zwembad is er een ligweide, voorzien van diverse ligbedden om heerlijk te zonnebaden.
Er mag overigens niet gerookt worden in de kamers, maar geen nood, door het aangename klimaat is het zalig om van een sigaretje te genieten op de patio of op één van de terrassen in de tuin.
's Morgens kunt u genieten van het uitgebreide ontbijt op het met wijnranken overdekte terras langs de oever van de rivier. Deze soort druiven vormt de belangrijkste ingrediënt voor de Malagawijnen, heerlijke zoete of halfzoete dessertwijnen met een alcoholpercentage van 15 tot 23 graden.
Bepaalde dagen kan u meegenieten van een avonddiner, klaargemaakt met verse ingrediënten uit eigen tuin.